25-50 Bin TL İle Kurulacak İş Fikirleri 2020

Kendi işinizin patronu olmak istiyor ve kendinize ait bir iş yeri açmak istiyor olabilirsiniz. Mevcut işinizden memnun olmayabilir ve kendinize ait bir iş yeri açmak istiyorsunuz. Elimizde bulunan mevcut sermayeye göre açabileceğiniz işyeri fikirleri, az sermaye ile açabileceğimiz işyeri fikirlerini yazımızda sizler için derledik. Kendinize ait bir iş yeri açmak istediğinizde, düşük bütçeler ile açabileceğiniz birçok işyeri fikri var. 25 -50 bin TL ile kurulacak iş fikirleri 2020 Yılında daha kapsamlı ve daha detaylı bir hal aldı.

Artık yerinizde saymak istemiyor ve daha çok kazanmak istiyorsanız, aşağıda sayacağımız işyeri fikirlerinden kendinize uygun olanı tercih ederek iş hayatına atılabilirsiniz. İşyeri açmak için kendinize uygun iş fikirlerini tercih etmenizde yarar var. İşyeri açmaya karar verdiğinizde işyeri açmak için gerekli olan özellikler sizde bulunması gerekiyor. Bazı işyerlerini açmak için belli başlı kurslara gitmeniz şart. Bu kapsamda aldığınız kurslar doğrultusunda, yapabileceğiniz düşük bütçelerle kazanabileceğiniz büyük meblağlar var. İşte düşük bütçe ile iş yeri açmak istiyorsanız sizlere sunacağımız birkaç iş fikri.

Organizasyon Ve Davet Planlama Şirketi

Düşük bitkiler ile yapabileceğiniz iş fikirleri arasında organizasyon ve davet kiralama işlemleri en başta gelmektedir. Kendinize ait organizasyon şirketi kurarak birçok düğün, nişan, sünnet ve daha farklı özel günlerin planlamasını yapabilirsiniz. Bunun için çok büyük maddi paralara gerek yok. Günümüzde bu tarz davet ve organizasyonlar popülarite kazandığı için artık birçok özel günde organizasyon şirketleri faaliyet sürdürüyor.

Nişan organizasyonu, düğün organizasyonu, doğum günü organizasyonu için farklı fikirler ve farklı organizasyon fikirleri üreterek daha çok maddi gelir elde etme imkanına sahip olabilirsiniz. Günümüzde son derece yaygın olarak kullanılan organizasyon şirketleri, sosyal medyanın etkisi ile birlikte bu tarz davetlerin daha medyatik olmasına anlam kazandırdı. Sektörde geniş yankı uyandıran ve önemli bir yere sahip olan organizasyon şirketi açarak çok büyük maddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Butik, Takı Ve Tasarım Ürünler

Düşük bütçelerle açabileceğiniz iş yeri fikirleri arasında, butik ve tasarım ürünleri bulunmaktadır. İster erkek ister kadın için tasarım ürünleri satabileceğiniz bir butik fikri oldukça ideal. Butik için çok büyük bütçeye gerek yok. Kendinizi açtığınız butikte iş yapabilmek için tasarım ürünler ve dikkat çekici ürünleri satıyor olmanız gerekiyor. Çünkü artık günümüzde tasarım ürünler takılar ve çantalar oldukça ilgi görüyor.

Alışılagelmiş ve sıradan ürünleri satmayı denemeyin. Bunun dışında daha kapsamlı daha görsel özellikleri olan ve daha dikkat çekici ürünleri tutmayı deneyin. Herkesten farklı ve tasarım ürünleri satarak büyük maddi geliri elde etmeniz mümkün. Üstelik bunun için herhangi bir kurs bitirmeniz, yeterlilik belgesi almanız şart koşulmuyor.

 

Fotoğrafçılık

Düşük bütçeler ile açabileceğiniz işyeri fikirleri arasında, fotoğraf ve video hizmeti veren işler bulunuyor. Sosyal medyanın da etkili olarak kullanılması ile birlikte birçok kişi özel günlerinin akılarda kalması için fotoğraf çekimi yaptırıyor. Özellikle doğum fotoğrafçılığı ve düğün fotoğrafçılığı kapsamında hizmet sunan fotoğraflar, hatırı sayılır maddi gelir elde etmeyi başarıyor. Fotoğrafçılık yapmak için öncelikle belli başlı kursları tamamlamanız gerekmektedir. Bunlara ek olarak yapacağınız bölüme uygun kurslar alabilirsiniz. Fotoğrafçılık mesleği hiç bitmeyecek ve daima sürecek olan bir iştir. Üstelik günümüzde yaygın olarak kullanılan fotoğrafçılar, her geçen gün farklı konseptlerde birçok çekim yapıyor. Fotoğrafçılık yaparak düşük bitkiler ile maddi gelir elde etmeniz kolay.

Kadın Girişimci Kredisi 2020

İnternet Üzerinden Para Kazanmak

İnternet üzerinden online olarak çalışarak maddi gelir elde edebilirsiniz. İnternette çeşitli web sitesi tasarımı yapabilir, editörlük yapabilir ve içerik üretebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri yapmak için çok büyük maddiyata ihya yok. Tüm bu hizmetleri sunabilmek için gerekli olan ekipmanları almanız için düşük bütçeler almanız yeterli. Logo tasarımı, web tasarımı, online satış ve daha birçok iş imkanını internet üzerinden yaparak para kazanabilirsiniz.

Bunun için geçerli olan kursları tamamlamanız gerekiyor. Ayrıca bilgisayar ve İnterneti iyi bir şekilde kullanmanız şart. 25 bin ile 50 bin TL arasında açılacak olan işyeri fikirleri bu şekilde. Daha bunun gibi birçok iş fikrini araştırarak kendinize uygun tercihleri yapabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir Cevap Yazın

  1. 25-50 Bin TL İle Kurulacak İş Fikirleri 2020 için yorumda bulun

    25-50 Bin TL İle Kurulacak İş Fikirleri 2020 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 25-50 Bin TL İle Kurulacak İş Fikirleri 2020 için ilk yorumu yapabilirsin.