6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2020

6 ay ertelemeli kredi veren bankalar 2020 yılında çok dikkat çekiyor. Özellikle içerisinde bulunduğumuz durumlar nedeniyle nakde ihtiyacı olanlar için bir kurtarıcı can simidi görevi görüyor. Elbette herkesin merak ettiği bu bankalar kredileri nasıl sunuyor? Hangi şartlarda kredi alınabiliyor?

Kredi alınması ardından 6 ay ertelemeli olarak bu kredinin alınması kişilerin nefes almasına sebep oluyor. Bu kampanya şu anda kamu bankaları tarafından başlatılmış bir kampanya olarak bilinmektedir. 10.000 TL’lik bir krediye hemen başvurabiliyorsunuz. Halkbank, Vakıf Bank ve Ziraat Bankası’ndan bu krediye başvuru yaparak krediden yararlanabiliyorsunuz. Bu yazımızda sizlere şimdi bunların detayları hakkında da bilgiler vermeye çalışacağız. Böylece kredi başvurularınız da daha kolay olacak.

6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2020

6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2020

6 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

6 ay ertelemeli kredi veren bankalar 2020 yılı için bu kampanyayı yapmış bulunuyorlar. Bunu da hatırlatmakta fayda var. Önümüzdeki dönemde bu tip bir kampanya devam edecek mi tam anlamıyla belli değil.

36 aylık bir bireysel ihtiyaç kredisi olarak değerlendirilecek olan kredi için 30 aylık ödeme yapılacak. İlk 6 ödemesiz şekilde işlemleri tamamlanmış olacak. 6 ay sonra ilk ödemesi başlayacak ve dönemsel bazda bitimi aynı tarihe denk gelecek. Kampanya dahilinde başvuran kişilerin kira, elektrik, gıda gibi ihtiyaçlarını sıkıntısız şekilde halledebilmesi hedeflenmiş bulunuyor. Hane geliri de bu noktada dikkate alınarak hareket ediliyor.

6 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Bankaları

6 ay ertelemeli kredi veren bankalar 2020 için gitmeniz gereken bankaları az önce de sizlerle paylaşmıştık. Ancak içerisinde bulunduğumuz durum nedeniyle asıl istenen internet ve mobil bankacılık üzerinden başvuruların yapılması. En son çare banka şubeleri ile bu işlemlerin yapılması. Bu yüzden siz de evinizden hemen başvuru yapabilirsiniz. 1 Nisan itibariyle başlamış olan kampanya ile siz de işlemlerinizi hemen tamamlayabilirsiniz. Bankalar taleplerin toplanmasının ardından incelemeye ve değerlendirmeye başlayacaklar. Gerekli değerlendirme işlemleri tamamlandıktan sonra bankalar olumlu sonuçlanan başvurulara bağlı olarak hesaplara yatırma işlemini gerçekleştirecekler. Başvuruda bulunan kişiler de dilerlerse atm üzerinden parayı çekme işlemini gerçekleştirebilecekler.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir Cevap Yazın

  1. 6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2020 için yorumda bulun

    6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2020 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2020 için ilk yorumu yapabilirsin.