Ana Sayfa / Ek İş / El işi ile Ek Gelir

El işi ile Ek Gelir

Günümüzdeki tüm insanlar boş zamanlarını değerlendirerek para kazanmak isterler. Bunun için de ek gelir aramaktadırlar. Özellikle ev hanımlığı yapan bayanların evde sıkılmamak için el becerilerini göstererek para kazanmayı amaçlamaktadırlar. El işi demek herhangi bir teçhizat kullanmadan el emeğiyle yapılan ürünlere denir. Bu ürünler süs eşyası, herkesin evinde kullandığı kenara koyduğu örgü, dantel işleri olabilir ya da buna benzer diğer malzemeler olabilir. Evinizde kullanmamış olduğuz eski eşyalarınızı değerlendirerek süs eşyası yapabilir ve satarak gelire çevirebilirsiniz. Yaptığınız bu ürünleri süs eşyası satan mağazalara verebilir ya da Pazar da satarak kendinizeek gelir yaratabilirsiniz.

El işi ile Ek gelir sağalamak
El işi ile Ek gelir sağalamak

Bunların yanı sıra ek iş veren firmalar ile iletişime geçerek gerekli olan malzemeleri tedarik edip işverenlerin istemiş olduğu türden ürünler yaparak para kazanabilirsiniz. Ek iş veren bir firma ile anlaşarak sürekli çalışabilir ve düzenli gelir elde edebilirsiniz.

Eliniz de el işi olarak dantel, oya gibi ürünler bulunduruyorsanız ve bunları kullanmıyorsanız hemen fotoğraflarını çekerek internet üzerinden satışa çıkartabilirsiniz. Satışa sunmadan önce Pazar araştırması yapmanız ve fiyatlarınızı buna göre belirlemeniz yararınıza olacaktır. Sadece bu yöntemle güzel bir ek gelir sağlayan hanımlarımız bulunmaktadır.

El işi ile para kazanmanın bir diğer yolu ise çeyiz düzenlerden sipariş almaktır. Süreç uzun bir süreç olacağı için yapacak olduğunuz el işleriniz kontrol edilecek ve herhangi bir hata yoksa ödemenizi hemen alacaksınız. Siz de bu tarz işverenlere ulaşmak istiyorsanız kendinizi anlatan ve size ulaşılmasını sağlayacak bilgilerinizi yorum kısmına eklemenizdir.

Evde el işi 2016, evde el işi yapmak, el işi yaparak para kazanma, evde ek gelir, el işi ile ek gelir, el işi yaparak para kazanmak istiyorum, evde para kazandıran el işleri, evde iş imkanı el işi

Hakkında Girişimci Teşvikleri

Check Also

Ek iş olarak ne yapılabilir

Ek iş olarak ne yapılabilir?

Evde çalışmak,  ek iş yapmak isteyenler için firmalar insanların evlerinde para kazanmaları için bu fırsatı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır! İzin almadan içeriklerimizi paylaşmayınız!