Evde Çiçek Yaparak Para Kazanmak

Hayatın, yaşamanın giderek pahalılaştığı, zorlaştığı bu dönemde ev hanımlarının ek iş yapması günümüzde çok normal hale geldi. Evine yardımda bulunmaya çalışan ev hanımları artık para kazanmak için, geçinmek için çare arıyorlar. Böyle durumlarda da evde ek iş aramaları, evde ek işler ilk çareleri oluyor. Bayanlar genellikle becerisi oldukları konuya yöneliyorlar. Tabii hanımların akıllarına gelmeyecek bir çok iş dalı da bulunmakta bunlardan bir tanesi de başlığını açtığımız Evde çiçek yaparak para kazanmak.

Evdeki hanımlarımız için çok önemli bir fırsat bizce… Hem eğlenceli, hem de insana keyif veren güzel bir ek iş seçeneği evde çiçek yaparak para kazanmak. Birçok bayan çiçeği sevdiğinden yapması da onlar için güzel bir iş olsa gerek.

Evde Çiçek Yaparak Para Kazan

Evde Çiçek Yaparak Para Kazan

Sizde evinizde çiçek yaparak para kazanabilirsiniz. Kısaca nasıl yapacağınızı sizlere anlatalım. Bu işi yapabilmeniz için öncelikle bazı malzemelere ihtiyacınız olacak. Bu malzemeler, renk renk kesilmiş kurdeleler, bahçelerden koparabileceğiniz ince dallar, oyun hamurları, sünger, yapıştırıcı ve tabiki de makas… Bu malzemeleri elde ettikten sonra işin hazırlık kısmı geliyor.

Öncelikle yapıştırıcımızı bir tabağa döküyoruz. Daha sonra bahçelerden yada herhangi bir yerden topladığımız çiçek dallarının ucuna elimizde olan yapıştırıcıdan sürüyoruz. Bu işlemden sonra da bu dalları almış olduğumuz oyun hamuruna batırıyoruz ve kurumasını sağlıyoruz. Kuruma gerçekleşirken, daha doğrusu kurumaya yakınken kuruttuğun çiçekleri içine boşaltıyorsunuz ve sallayarak bütün çiçeklerin yapışmasını sağlıyoruz. Sonra tek tek dikkatli bir şekilde dalları alıyoruz. Daha sonra da saksının içine oyun hamurumuzu yerleştirip bu dalları batırın ve yirmi dakika kadar kurumasını bekliyoruz. Son olarakta cımbız yardımı ile yapraklarını yapışıtırıp istediğiniz herhangi bir renkte kurdele ile süsleyebiliriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir Cevap Yazın

  1. Evde Çiçek Yaparak Para Kazanmak Evde Çiçek Yaparak Para Kazanmak için yorumda bulun

    Evde Çiçek Yaparak Para Kazanmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Çiçek Yaparak Para Kazanmak için ilk yorumu yapabilirsin.