Evde mandal işi

Günümüzdeki yaşam koşulları evde ki kişilerden sadece tek bir kişinin çalışmasıyla geçinmeyi sağlamayacak kadar pahalı… Durum böyle olunca da evde oturan bayanlar yada evde oturan diğer kişiler belli başlı ek işler yaparak evin geçimine yardım sağlıyorlar.  Bu işlerden bir tanesi de evde mandal işidir. Evde mandal işi oldukça kar sağlatan güzel bir iştir. Yazdığımız bu makale de mandal işinin nasıl yapıldığını yada hangi firmaların bu işleri size sağladığını öğrenebileceksiniz.

Bu işi yapmanız için öncelikle belli firmalarla anlaşma yapmanız gerekiyor. Anlaşma yaptıktan sonra, anlaşmayı sağladığınız mandal işi firması gerekli bütün malzemeleri evinize getiriyor ve belli bir teslim tarihi veriyorlar. Firmanın size vermiş olduğu tarihe kadar size verilmiş olan bütün mandalların mandal montajını yapıyor ve paketledikten sonra günü gelince görevliye teslim ediyorsunuz.

Evde mandal yaparak para kazan

Evde mandal yaparak para kazan

Yaptığınız mandal işinde her zaman ödeme en son yapılır. Önce iş sonra ödemedir. Sonuçta firma ödemeyi önce yapsa sizin mandalları yapıp yapmayacağınıza güvenemez. Ücret ödemesi genellikle mandal kilosu baz alınarak yapılır. Piyasa da 1 kilogram mandal montajına ortalama 10 yada 13 lira arası ücret ödenmektedir.

Yaptığınız mandalların kilosu ne kadar fazlaysa alçağınız ücrette o kadar yüksek olur. Mandal işini ilk defa yapacak olanlar, nasıl yapılacağını bilmeyenler de internetten montaj videolarını izleyebilir yada size işi veren firmanın görevlisinden bir adet örnek montaj yapmasını isteyebilirler.

Evde yapılan işlerin içlerinde neredeyse en karlısı olan bu ek ev işi ile ayda yaklaşık olarak 1500 lira, hatta daha fazla bile kazanabilirsiniz. Sizde evde mandal işi yapmak istiyorsanız hemen yazının altındaki yorum bölümünden kısaca kendinizi anlatan bir yazı yazın, iletişim bilgilerini yazın ve firmaların sizinle iletişime geçmesini bekleyin.

Yorum bölümünde isim, soyisim, mail ve adres bilgilerinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir Cevap Yazın

  1. Evde mandal işi Evde mandal işi için yorumda bulun

    Evde mandal işi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde mandal işi için ilk yorumu yapabilirsin.