Evden Tesbih Dizme İle Ek Gelir Sağlamak

Bilindiği gibi günümüzde geçim sıkıntısı çok büyük bir dert. İşte size evden yapabileceğiniz müthiş bir iş fırsatı. Evden tesbih dizme işi ev hanımları, emekliler ya da evdeki boş vaktinizi değerlendirmek çok iyi bir fırsat. Sizler de sadece el hünerinizi kullanarak evde oturduğunuz yerden ciddi bir gelir sağlamak istemez misiniz? O halde bu iş tam size göre. Firmalar tarafından size verilen işlerde tasarımlar bellidir. Sizin bu konulara kafa yormanıza gerek kalmaz. Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet veren bu firmalar malzemeleri sizlere sağlayabilir ya da sizin tedarik etmenizi de isteyebilir bu firmaya göre farklılık gösterebilir.

Evden Tesbih Dizme İle Ek Gelir

Evden Tesbih Dizme İle Ek Gelir

Tesbih dizme işine başladıktan sonra bu iş sizin için bir hobi haline gelecektir. Bu noktada kullandığınız malzemeler çok önemlidir. Önemli olan ipin ve kullanılacak taşların doğru seçilmesidir. Taşları ipe dizerken de önemli olan ipe düzgün bir şekilde aynı hizada sıralamaktır. Evden tesbih dizme işi sayesinde ciddi gelirler elde eden insanlar vardır. Bu işi veren firmalara internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz ya da tesbihlerinizi kendiniz yapıp farklı tasarımlarla internet veya sosyal medya üzerinden ilanlar verip ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz. Eğer bu işi yapmaya karar verirseniz bu işi veren firmalar genellikle size bir kutu içerisinde malzemeleri ve birkaç tane örneği gönderir.  Siz de bu örnekten yola çıkarak kolaylıkla tesbihlerinizi yapabilirisiniz. Size verilen işlerin tamamını yaptıktan sonra firmayla tekrar iletişime geçip ücret talep edebilirsiniz. Bu noktada hızlı bir şekilde tesbih yamanız sizin yararınızadır çünkü ücretlendirme adet üzerinden yapılır. Yani ne kadar para kazanacağınız tamamen size bağlıdır. Bu noktada bu firmalara nasıl ulaşacağınız da ayrı bir önem arz etmektedir. İnternet üzerinden arama motorlarını kullanarak birçok firmaya ulaşabilir ve iş hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Çeşitli iş ilanları, afişler ve el ilanlarını takip ederek de şehrinizde bulunan çeşitli tesbih dizme işi yapan firmalara ulaşabilirsiniz.Eğer eliniz hızlı ise neredeyse maaşınız kadar bir gelir sağlayabilirsiniz. Bu noktada firmaların size gönderdiği bütün işleri eksiksiz ve hızlı bir şekilde yapmanız sizin çıkarınıza olacaktır. Kendi hayal gücünüzü ve yaratıcı fikirleriniz de rahatlıkla işlerinize yansıtabilirsiniz. Çok değerli materyallerden de üretilebilen tesbih ciddi rakamlara alıcı bulabilmektedir. Sizin de malumunuz erkekleri taşımaktan en çok hoşlandığı aksesuarlardan biridir tesbih. Evde seri bir şekilde yapacağınız teshbihler bu sayede sizin için bir gelir kapısı olacaktır. Şirketlerden aldığınız işlerin tamamını bitirdikten sonra size ücret ödemesi yapılacaktır. Günlük alacağınız iş miktarı tamamen sizlere bağlıdır. İsterseniz günlük 10 yada 100 iş bile alabilirsiniz. Ortalama olarak dizdiğiniz her bir tesbih için size 25 kuruş ödeme yapılır. Eğer ciddi kazançlar elde etmek istiyorsanız daha çok tesbih dizmelisiniz. Günlük ortalama 100 tesbih dizerek 25 Lira gibi bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Tamamen sizin el emeğiniz ve göz nurunuzun bir ürünü olan bu tesbihler internet üzerinden çeşitli sitelerde ciddi rakamlara satılmaktadır. Evden tesbih dizme işi sizin için kaçırılmayacak bir iş fırsatı. Tesbih dizme işi sanılan kadar zor ve meşakkatli bir iş değildir. Tamamen sizin el hünerinize bağılıdır. Eliniz bu tarz işlere yatkınsa hiç zorlanmadan birkaç saat içerisinde yüzlerce tesbih yapabilir hatta kendi tasarımlarınızı da oluşturabilirsiniz. Eğer hiç bu işlerle uğraşma fırsatı bulmadıysanız üzülmeyin. Çünkü yapacağınız birkaç denemeden sonra işi kolaylıkla kavrayacaksınız. Aynı zamanda tesbih dizerek eğlenceli vakitler geçireceksiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir Cevap Yazın

  1. Evden Tesbih Dizme İle Ek Gelir Sağlamak Evden Tesbih Dizme İle Ek Gelir Sağlamak için yorumda bulun

    Evden Tesbih Dizme İle Ek Gelir Sağlamak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evden Tesbih Dizme İle Ek Gelir Sağlamak için ilk yorumu yapabilirsin.