Ana Sayfa / Ek İş / Gündelik Temizlik İşiyle Para Kazanmak

Gündelik Temizlik İşiyle Para Kazanmak

Merhaba değerli arkadaşlarım, her dar gelirli vatandaş ek iş yaparak ailesine ek gelir getirmeyi ister. Herkesin farklı bir yeteneği vardır ve bu yeteneğine göre de ek iş arar, kovalar. Biz bu yazımız da Gündelik Temizlik İşiyle Para Kazanmak nasıl olur ne kadar ücret kazanılır bunu anlatacağız.

Gündelik temizlik işiyle ne kadar ücret kazanılır. Şu anda tam gün ve yarım gün için fiyatlar farklılık göstermektedir. Tam gün için 100 TL veren bir çok ev ve işveren bulunurken yarım günlük için ise 50 TL ücret verebiliyorlar. Bazen bu rakamların daha üstünde işverenlerde bulabiliyorsunuz.  Siz de haftada bir iki gün çalışarak 200-300 TL gibi bir rakama ulaşabiliyorsunuz. Gündelik temizlik işi yapmak istiyorsunuz fakat müşteri bulamıyorsanız. Bunu sağlayan web sitelerine üyelik yapabilir işverenlerenize ulaşabilirsiniz. Gündelik temizlik işi veren firmalar ile iletişime geçtikten sonra alacak olduğunuz ücreti konuşabilir ve buna göre gelirinizi hesaplayabilirsiniz.

Temizlik İşiyle Para Kazanmak
Temizlik İşiyle Para Kazanmak

Evlere Gündelik Temizlik işine giderek bazen asgari ücretin daha üstüne bir para kazanabilirsiniz. Ev işlerinde titizim, kendi evim gibi özenirim diyorsanız bu fırsatları gelire dönüştürmeniz için beklemenize gerek yok. Çevreniz geniş ise dostlarınıza durumunuzu paylaşarak kendilerinden iş isteyebilirsiniz.  Gündelik temizlik işi veren firmalar’ın size ulaşmasını istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümüne daha önceki tecrübelerinizi ve kendinizi anlatan bir yazıyı yazarak not bırakabilirsiniz.  Gündelik temizlik işi veren firmalar daha çok İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük illerde aktif rol almaktadır. Yine de Anadolu’nınbir çok ilin de giderek büyüyen bir sektör olarak önümüze çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İnternette  Üzerinden Ek Gelir Fikirleri 2020 başlıklı makalemizde İnstagram Üzerinde Butik Açmak, İnternette Üzerinden Ek Gelir Fikirleri ve Youtube Kanalı Açmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Girişimci Teşvikleri

Check Also

El işi ile Ek gelir

El işi ile Ek Gelir

Günümüzdeki tüm insanlar boş zamanlarını değerlendirerek para kazanmak isterler. Bunun için de ek gelir aramaktadırlar. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır! İzin almadan içeriklerimizi paylaşmayınız!