İş Bank – Maximum Puanları Nerelerde Kullanılır?

Kredi kartı ve banka kartı kullanımı ve günümüzde elbette ki çok arttı. Bu anlamda bankaların sizlere sunmuş olduğu en büyük avantajlardan biri de puanlar. İş Bankası tarafından da sunulan puan sistemi, İş Bank – Maximum puanları nerelerde kullanılır, nasıl kazanılır? Bu konuda sizlere bu yazımızda detaylı bir şekilde bilgi vermeye çalışacağız.

2020 yılında gitgide artan şekilde internet alışverişi gözümüze çarpmaktadır. sadece internet alışveriş değil normal yapmış olduğumuz alışverişlerinizde de İş Bankası’nın sizlere sunmuş olduğu maksimum kartları kullanabilirsiniz. Yalnız maksimum puanların öncelikli olarak belirli tarihler arasında ve İş Bankası’nın anlaşmalı olduğu yerlerde yapıldığını bilmek lazım. Aynı şekilde maksimum puanınız için İş Bankası’nın anlaşmalı olduğu işyerleri ile çalışmanız gerekmektedir.

Maximum Puanları Nerelerde Kullanılabilir

Maximum Puanları Nerelerde Kullanılabilir

Maksimum Puanlar Nasıl Kullanılır?

İş Bank – Maximum puanları nerelerde kullanılır ve nasıl kullanılır biraz da bundan bahsedelimç Eğer kredi kartıyla sürekli olarak alışveriş yapıyorsanız biriken puanlarınızı kontrol etme şansına sahip olursunuz. Bu arada gerek alışveriş yaptığınız yerdeki kasa personeli gerek siz kontrollerini sonunda gördüğünüzde siz de bu puanları kullanmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Mağaza veya market görevlisine kasadaki personele bunu söylediğinizde bu karttaki puanı kullanılacaktır. Elbette ki POS cihazları bu konuda donanımlıdır. Ancak sizin de alışveriş yaptığınız yerde İş Bankası’nın firmaya vermiş olduğu pos cihazının bulunması gerekmektedir. Yaptığınız alışverişleri orantılı olarak siz de İş Bankası üye iş yerinden alışveriş yapıyorsunuz puanlarınız buna göre katlanarak artar.

Kredi kartı limitinizden kullanmak yerine biriken puanlarınızı kullanmış olursunuz. Hem kredi kartı limitinizden yememiş hem de biriken puanlarınızı nakde çevirmiş olursunuz.

Maksimum İş Bank Kartlarındaki Puan Kullanımları

Maximum Kart zaten İş Bankası tarafından verilmiş olan bir kredi kartıdır. Bu yüzden İş Bank – Maximum puanları nerelerde kullanılır en net cevabı İş Bankası’nın üye işyerlerinde olarak karşımıza çıkmaktadır. İş Bankası’ndan üye işyerleri, kendi mağazalarında zaten üye işyeri olduğunu bildiren afişler asar. Bunun haricinde internet üzerinden alışveriş yapmak isteyenler için en belli başlı nokta n11 ile birlikte İnternet’te bulunan birçok mağaza sayılabilir. Biriken puanların kullanıldığı mağazalar olarak geçtiğimizde LC Waikiki, Boyner, Bimeks, Media Market gibi yerlerin kullanımı kabul ettiğini kısaca söyleyebiliriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir Cevap Yazın

  1. Maximum Puanları Nerelerde Kullanılır İş Bank – Maximum Puanları Nerelerde Kullanılır? için yorumda bulun

    İş Bank – Maximum Puanları Nerelerde Kullanılır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İş Bank – Maximum Puanları Nerelerde Kullanılır? için ilk yorumu yapabilirsin.