Kırsal Kalkınma Destekli Projelere 4 Ay Ek Süre Verildi

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın hazırladığı “Kırsal Kalkınma Destekleri 13. Etap Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ’de Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ” Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

15 Mart’tan 16 Temmuz’a Uzatıldı

Buna göre, tebliğ kapsamında desteklenecek yatırım projelerinin fiziki olarak tamamlanması için belirlenen son tarih 15 Mart’tan 16 Temmuz’a uzatıldı. Bu tarih itibarıyla fiziki olarak bitirilemeyen projeler, yatırımcıların talebi ve il müdürlüklerinin uygun görmesi halinde yatırımcıların kendi kaynaklarıyla 90 günü aşmamak üzere verilecek süre içinde tamamlanacak.

90 Günü Aşmamak Üzere Ek Süre Verilebilecek

Söz konusu tarihte fiziki gerçekleşmeleri tamamlanmış ancak yasal izinleri alınamamış yatırımlar için ise başvurulması halinde 90 günü aşmamak üzere süre verilebilecek.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir Cevap Yazın

  1. Kırsal Kalkınma Destekli Projelere 4 Ay Ek Süre Verildi Kırsal Kalkınma Destekli Projelere 4 Ay Ek Süre Verildi için yorumda bulun

    Kırsal Kalkınma Destekli Projelere 4 Ay Ek Süre Verildi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kırsal Kalkınma Destekli Projelere 4 Ay Ek Süre Verildi için ilk yorumu yapabilirsin.