Networking ile para kazanmak

Networking ne demektir. Türkçe anlamı ağ kurmak veya bir ağ oluşturmak anlamına gelmektedir. Fikir alışverişi yapan kişilerin toplanması anlamına gelebilir. Bu şekilde birçok iş fırsatları yaratılır. Günümüzde gittikçe yaygınlaşan bir meslek haline gelmiştir. Geniş kitlelere hitap etme demektir. İnsanların bu işle uğraşması yaygınlaştıkça daha çok kitleye ulaşım sağlanabilir. Bu şekilde günümüzde birçok iş sistemi bulunmaktadır. Networking ile para kazanmak için nasıl bir yol izlenilmesi gerekir.

Networking ile para kazanmak

Networking ile para kazanmak

  • Bir ürün alarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Herhangi bir para ödemeden sermaye koymadan,
  • Belirli bir sermaye ile ortak olarak sağlayabilirsiniz.

Networking ile para kazanmak size ne fayda sağlar? Ek gelir ve asıl gelir kaynağınız olabilir. Ailenize maddi konuda yük olmasınız. Maddi özgürlüğe sahip olabilirsiniz. Sevdiklerine daha zaman ayırabilirsiniz. Kariyer yapma fırsatınız vardır. Hak ettiğiniz kadar bir kazanç elde edersiniz. Yeni insanlar ile tanışıp sosyalleşebilirsiniz. Kimseye bağlı kalmadan çalışırsınız. Size emir kipi sunan bir yönetiniz olmaz. Bu işe nasıl başlayabilirsiniz. Herhangi bir diploma gerektirmez.18 yaşını doldurmuş herkesin yapabileceği kadar basit bir çalışma şeklidir. Ülkemizde bu sektörde çalışan birçok insan vardır. Ev hanımlarından, maaşlı çalışanlara kadar birçok kişi bu işi yapmaktadır. Pazarlamacılık işi değildir. Ürün satma zorunluluğu asla gerektirmez. Kazanmış olduğunuz para yasaldır. Ve kazancınız vergilendirilir. Herhangi bir sözleşme yapmanıza gerek yoktur. Sizi bağlayıcı bir özelliği bulunmamaktadır. İstediğiniz gibi nasıl başlayabiliyor iseniz o şekilde de bırakabilirsiniz. Bu sistem nasıl çalışır. Daha kaliteli insanların uygun fiyatlı ürünler kullanmak isteyen insanlar için alışveriş öğretilme şeklidir. Normalde zaten günlük alışverişlerinizi marketlerden alıyorsunuz. Bu şekilde araya herhangi bir aracı sokmadan daha uygun fiyata ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Böylelikle hem indirimli ürün almış olacaksınız hem de tavsiye ettiğiniz kişilere firmayı tavsiye ederek onunda yapmış olduğu alışverişlerden gelir edersiniz. Ürün satma zorunluluğu olmadığı için buna satış işi diyemeyiz. Bu alışveriş modelini çevrenize tavsiye ederek uygulanılmasına network marketing denmektedir.

Risk siz sermayesiz olarak kendi işinizi kurma fırsatınız olur. Ne kadar kazanıp kazanamayacağınız tamamen sizin çalışmanıza bağlı. Ülkemizde bu sistem ile 5bin ile 10 bin tl aylık kazan elde eden kişiler vardır. Dünya genelinde bu rakam çok fazla artmaktadır. Networking ile para kazanmak ülkemizde artmaktadır. Çünkü çok hızlı bir şekilde büyüme sağlamaktadır. Düzenli bir çalışma ve doğru bir ekip ile kısa süreçte gelirinizi hızlı bir şekilde katlayabilirsiniz. Bu sadece ufak bir çalışmanın örneğidir. Siz isterseniz kazancınızı daha da katlayabilirsiniz. Kazanmanız için bazı unsurları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Öncelikle doğru firmayı seçmek ile işe başlayabilirsiniz. Günlük yaşamda kullanılan ürünleri tercih ederseniz yükselmeniz daha da kolaylaşmaktadır. Çabuk tüketilen ürünleri tercih edin. Bunun kullanıcısı fazla olduğu için sizden talep edilende fazla olur. Ciddi ve kurumsal bir yapıya sahip olun ve çalıştığınız firmanın da bu şekilde olmasına özen gösterin. Çalıştığınız kişiler sizi sürekli ürün satmaya teşvik ediyor olabilir. Bunlara çok dikkat edin. Çalışmadan kazanacaksınız deniliyor ise araştırma yapın ve işe o şekilde başlayın. Çalıştığınız firma size sürekli olarak eğitim amaçlı yaklaşmalı. Ekip kurmada ürün konusunda sizi sürekli desteklemeli. Her an aradığınızda sizi desteklemeli. Sizinle ilgilenilmiyor ise uzak durun o kişilerden her hangi bir kazanç elde edemezsiniz. Güvenilir ve sizi düşündüğünden emin olduğunuz kişilerle ile daha çabuk büyüme sağlarsınız. Hayatınızda değer verdiğiniz şeyler varsa zaman gibi networking sistemi tam size göre.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir Cevap Yazın

  1. Networking ile para kazanma Networking ile para kazanmak için yorumda bulun

    Networking ile para kazanmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Networking ile para kazanmak için ilk yorumu yapabilirsin.