Passolig Gişeleri Kaça Kadar Açık?

Günümüzde futbol, oldukça popüler bir spordur. Bununla birlikte bilindiği üzere futbolda 1. lig ve süper lig takımları için Passolig kartı bulunmakta. Bu kartlar, 1. lig ve süper lig maçlarına girilmesi için kullanılan ve bunun dışında alışverişlerde faydanalılan kartlardır. Futbolun popüler olduğu bir dünyada Passolig kart büyük bir rağbet görmekte.

 

Passolig kartların satıldığı Passolig gişeleri de özellikle 1. lig ve süper lig takımlarının bulunduğu noktalarda olmakta. Bu da taraftarların kolaylıkla işlemlerini yapmasını sağlamakta. Taraftarlar, Passolig gişelerine giderek kartları hakkında çeşitli işlemler yapabilirler. Bu işlemlerden bazıları şifre güncelleme, para yükleme, tek kullanımlık bilet alma gibi çeşitli durumlar olmakta. Bu da müşteriler için önemli bir avantaj sağlamakta. Özellikle stadyum çevresine kurulan gişeler, maça giden kullanıcıların maça girmeden önce hemen işlem yapmasını sağlamakta.

 

Passolig Gişeleri Kaça Kadar Açık?

Passolig gişeleri sabah 07.00’de açılmakta. Profesyonel ligler için kullanılan ve 19.00’a kadar açık olan bu gişelerde işlemlerinizi halledebilir, maç esnasında da bu işlemlere devam edebilirsiniz. Passolig gişeleri hafta sonları kapalı olurken stadyum gişeleri açık olabilmektedir. Bunun dışında maç günü gişeler yalnızca maç zamanı açık olmaktadır. Gişeye giderken bu detaylara dikkat etmelisiniz.

 

Passolig Gişeleri Nerelerde Bulunuyor?

Passolig gişeleri, genel olarak stadyumdan alınmaktadır. Adana, Denizli, Sivas, Giresun, Afyon gibi birçok ilde Passolig gişeleri stadyumda bulunmakta. Bunun dışında Passolig için özel şubeleri de bulunmakta. Bu şubelere giderek Passolig işlemlerinizi hızlıca halledebilirsiniz.

Passolig Gişeleri Kaça Kadar Açık

Passolig Gişeleri Kaça Kadar Açık

Passolig Nedir?

Passolig, geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan bir kart sistemidir. Bu kart ile 1. lig ve süper lig maçlarına giriş zorunlu hale getirildi. Kartı olmayanlar için ise tek kullanımlık kart mevcut. Bu kart ile tek bir maç için ödeme yapan müşteriler, kredi veya banka kartı almak zorunda kalmıyor.

 

Passolig Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Süper lig ile 1. lig takımlarında geçerli olan Passolig kart ile beraber birçok maça girerken bu kartı alışverişlerde de kullanabiliyorsunuz. İster kredi kartı ister banka kartı şeklinde alınabilen kart Passolig’in web sitesi üzerinden alınabilmekte. Passolig kart sahibi olmak için yapmanız gereken web sitesindeki başvuru ekranına girmek. Bu ekranda bir form yer alacak. Bu formda yer alan T.C. kimlik numarası, doğum tarihi, telefon numarası gibi alanları eksiksiz bir şekilde doldurun. Başvuru formunu onayladıktan sonra cep telefonunuza bir kod gelecek. Bu kodu ekranda yer alan bölüme girdikten sonra ilk aşamayı tamamlamış olacaksınız.

 

Bu aşamadan sonra istediğiniz kart türünü seçin. İster kredi kartı, ister banka kartı isterseniz ön ödemeli kart alabilirsiniz. Sonraki aşamada fotoğrafınızı yüklemelisiniz. Bu esnada yüzünüz net bir şekilde bulunmalı. Çünkü bu fotoğraf kartta görünecektir ve düzgün bir şekilde olmalıdır. Diğer aşamada ödeme yöntemi istenecektir. Bu aşamada kredi kartı, nakit, mobil ödeme veya promosyon kodu kullanabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ödeme yönteminizi belirleyip ödemeyi tamamladıktan sonra yapılacak tüm adımları tamamlamış olacaksınız. Yabancı uyruklu kişiler kartlarını Passolig gişelerinden alırken Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları kartlarını kurye yoluyla evden teslim alacak.

 

18 Yaşından Küçükler Passolig Kart Alabilir mi?

Bilindiği üzere stadyuma giriş için herkesin bir kart sahibi olması gereklidir. Bu bağlamda 18 yaşından küçük gençler için de bu kural geçerlidir. 18 yaşından küçük bireyler başvuru yaparak ön ödemeli kart alabilir.

 

Passolig Kart Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Passolig kartlar, yıllık kullanım ücretine sahiptir. Yıllık kullanım ücreti her yıl yenilenirken ücretler takımdan takıma değişiklik gösterebilir. Ücretler zaman zaman değişkenlik gösterebilir. Bu sezonki yıllık kullanım ücretlerini incelediğimizde Galatasaray ve Beşiktaş için 48,50 ₺, Fenerbahçe için 48 ₺, Trabzonspor için 40,50 ₺, Ankaragücü için 45 ₺, Bursaspor için 35 ₺, Osmanlıspor, Orduspor, Bucaspor için 27,36 ₺, diğer kulüpler için ise 27,50 ₺’dir.

 

Passolig kartın birçok avantajı bulunmakta. Bu avantajlar arasında hızlı ve güvenlik giriş sağlaması bulunmakta. Bilet ile uğraşmadan kart okuyucu sayesinde stadyuma hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Passolig kartın bir diğer avantajı ise her yerden alışveriş imkanı sunmasıdır. Kartı hem maçlar için hemde alışverişler için kullanarak çeşitlilik sağlayabilirsiniz. Çeşitli sektörler zaman zaman Passolig ile beraber promosyonlar ve kampanyalar düzenleyebilir. Bu da indirimli ve uygun fiyatlı kampanyalara katılmanızı sağlamaktadır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir Cevap Yazın

  1. Passolig Gişeleri Kaça Kadar Açıktır Passolig Gişeleri Kaça Kadar Açık? için yorumda bulun

    Passolig Gişeleri Kaça Kadar Açık? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Passolig Gişeleri Kaça Kadar Açık? için ilk yorumu yapabilirsin.