TEB Bonus Puanları Nerelerde Kullanılır?

Ülkemizde bulunan birçok mağaza, alışveriş merkezi TEB Bonus puanları nerelerde kullanılır sorusunun cevabını vermektedir. Biz de bu yazımızda sizlere daha ayrıntılı bir şekilde TEB Total ve Cepteteb’den kazanmış olduğunuz bonus puanlarını nasıl kullanacağınız konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Bilindiği üzere TEB ile Garanti ortaklığında Bonus Kart sunmaktadır. Kullanmış olduğunuz bu kartın her bir alışverişine göre farklı şekillerde bonus tanımlaması yapılmaktadır. Tabii ki yapacağınız alışverişlerde TEB bankasının ya da Garanti Bankası’nın vermiş olduğu pos cihazlarından alışveriş yapmanız durumunda bu bonusları kazanacağınızı da unutmamak gerekir. Bunları isterseniz parça parça isterseniz tek seferde kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

TEB Bonus Puanları Nerelerde Kullanılır

TEB Bonus Puanları Nerelerde Kullanılır

TEB Bankası genel anlamda her ay yeni bir harcama kampanyası düzenlemekte ve kullanıcılarına sunmaktadır. Burada yakıt bedava kampanyası veya özel puan kampanyaları gibi birçok modül bulunmaktadır. Bu modellerin içerisinde siz de kendinize uygun olanı seçerek buna göre hareket edebilirsiniz.

TEB Bonus Kredi Kartları Hangileridir?

Öncelikli olarak TEB Bankası tarafından size sunulmuş olan kredi kartlarına doğru bir şekilde bilmeniz gerekir. Bunların içerisinde;

TEB Bonus Kart

TEB Bonus Premium kart

TEB Total Kart

TEB Bonus Plus Kart

TEB Platinum kart

TEB Yıldız Platinum kart

TEB Özel Platinum kart

TEB Bonus sanal kart

TEB Bonus ek kart gibi birçok kart seçeneği bulunmaktadır.

Bu kartlara sahip olanlar bonus kazanabilirler. Tabii ki bu noktada TEB Bonus puanları nerelerde kullanılır sorusunun cevabı da aslında bonus kazandığınız yerlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz olarak karşımıza çıkmaktadır. Kartınıza tanımlanmış olan sistem gereğince alışveriş yapmış olduğunuz yerlerde bunların içerisinde benzin istasyonları, web siteleri, marketler, mağazalar olmak üzere anlaşmalı noktalarda bu puanlarınızı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Aslında genel anlamda her yerde desek yanlış olmayacaktır. Çünkü TEB, Türkiye’nin birçok yerinde mevcut olan ve çok bilinen bir de bir banka olarak karşımıza çıkmaktadır. TEB üye işyerlerinde bu alışverişlerinizi yaparken rahatlıkla bonus puanlarından da yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Migros marketlerde ya da çeşitli akaryakıt yerlerinde de bu tip fırsatlardan yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

TEB Bonus Puanları Nerelerde Ve Nasıl Kullanılır?

Günümüzde ülkemizde birçok mağaza ve market zinciri TEB Bonus puanları nerelerde kullanılır dediğinizde sizin karşınıza çıkmaktadır. Bunların içinde Morhipo, Koçtaş, E-bebek, Teknosa, N11 gibi alışveriş siteleri bulunurken aynı zamanda yine mağaza olarak Bimeks, LC Waikiki, Boyner, Fabrika Media Markt gibi mağaza zincirleri karşımıza çıkmaktadır. Günlük alışverişinizi yaptığınız ŞOK, Kipa, Carrefour, Migros, A101, Real gibi marketlerde de rahatlıkla bu bonus puanlarınızı kullanabilirsiniz. Bu şekilde TEB bonus puanlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca akaryakıt konusunda da Total, Opet, Petrol Ofisi ve BP’de de bu bonuslarınızı kullanabilirsiniz.

Bu bonusları kullanırken aynı zamanda da ekstra bonus fırsatları olduğunu da unutmamak lazım. Yani TEB tarafından yapılmış olan bonus kampanyalarında da kullanabilirsiniz. Bu anlamda TEB Bonus puanları nerelerde kullanılır sorusunun önemi kadar aslında nasıl kazanılır konusuna da dikkat etmek gerekir.

TEB Bonus Puanları Nasıl Kazanılır?

TEB Bonus puanlarından kazanmak istediğinizde TEB tarafından yapılmış olan çeşitli kampanyaları tercih edebilirsiniz. Bu şekilde çok daha kontrollü ve doğru şekilde adım atma şansına sahip olursunuz. Bonus puanlar daha fazla birikir ve daha fazla da puan kazanma ve avantajlı duruma geçme şansına sahip olursunuz.

TEB Bonus puanları nerelerde kullanılır konusunda özellikle gittiğiniz ve alışveriş yaptığınız yerde de bu konuda bilgi alabilirsiniz. İşleminiz yapılmadan önce ve ya işleminizin bitmemesinden önce bu konuyu bildirebilirsiniz. Böylece rahatlıkla bu puanlarınızı da kullanmış olabiliyorsunuz. Puan avantajlarını da çok iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerekmektedir. TEB belirli dönemlerde kendi internet sitesinde de bu konuda bilgi yayınlamaktadır. Yapılacak olan kampanya gereğince katlı şekilde alışveriş bonusu verilebilmektedir. Böylece bonusu daha fazla kazanma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Bonus puanlarınızı pos cihazı üzerinden işlem yaparken sadece bunu kısmi mi yoksa hepsini mi kullanmak istiyorsunuz buna karar vermeniz. İşlem yapan kasa personeline bunu söylediğinizde kasa personelinin pos cihazında işlem yaparken önüne gelen rakamları buna göre girerek rahatlıkla işlemi tamamlaması sağlanacaktır. Bu sayede bonusunuzu kullanmış olursunuz. İnternet üzerinden işlem yaparken de bonusunuzu kullanmak için işlemler sırasında bilginizi vererek rahatlıkla puan ile alışveriş yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir Cevap Yazın

  1. TEB Bonus Puanları TEB Bonus Puanları Nerelerde Kullanılır? için yorumda bulun

    TEB Bonus Puanları Nerelerde Kullanılır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TEB Bonus Puanları Nerelerde Kullanılır? için ilk yorumu yapabilirsin.