Trendyol Kadın Girişimci Desteği Nedir? | Trendyol ve Kagider İş Birliği Kadın Girişimcilere Destek Verecek

Trendyol kadın girişimci desteği, üretken kadınları desteklemek ve gelecekte dijital ekonomide aktif olmalarını sağlamak için “Geleceğin Kadınları” programını başlattı. KAGİDER ile birlikte başlatılan projeye destek olmak amacıyla moda alanında öncü konumlarıyla tanınan ünlüler, vazgeçilmez gardıropların yer aldığı özel bir koleksiyon hazırladı. Bu özel çalışmalardan elde edilecek gelir, kadın girişimcilere destek olmak amacıyla “Trendyol’daki Kadın Butiği” nde satılacak ve KAGİDER’e aktarılacak.

Trendyol Kadın Girişimci Desteği Nedir?

Trendyol kadın girişimci desteği,  Kadın Girişimciler Derneği ve Kadının Geleceği planını hayata geçirenler tarafından tasarlandı . Dizinin tüm gelirini binlerce kadının girişimciliğine destek sağlamak için kullanmayı hedefleyen plan tasarımı sadece Trendyol’da satılıyor. Trendyol’un kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu, kadın girişimcilerin yanında olmayı misyonları olarak gördüklerini söyledi. Mutlu, ‘’Kadınların hayatın her alanında sosyal ve ekonomik kalkınmaya olumlu etki etmesini sağlayın” dedi ve ekledi ‘’Ekonomide hayatta kalın.’’

Trendyol Kadın Girişimci Desteği E-Ticaret Nasıl Yapılır?

Trendyol kadın girişimci desteği için geleceğin kadınları programı’na katılan kadın girişimciler 3 yıl içerisinde 3.000 kadına girişimcilik ve e-ticaret eğitimi vermeyi hedefliyor. Kadınlar, e-ticaret operasyonları, satışları artırma ve müşteri memnuniyetini artırma yolları gibi birçok farklı alanda gelişim fırsatları bulacaklar. . Kadın girişimciler işlerini dijitalleşmeye taşımak isterlerse Trendyol’da satış yapmaya başlayarak uygun komisyonlar ve olgun fırsatlar elde edecekler ve Trendyol’un pazarlama desteğinden yararlanacaklar. Trendyol Türkiye, kadın girişimcilerin milyonlarca müşteriyle işlerini geliştirmelerine ve güçlü pazarlama iletişimleri ile görünürlüğü artırmalarına olanak sağlıyor.

Trendyol Kadın Girişimci Desteği Kimler Başvuru Yapabilir?

Trendyol kadın girişimci desteği ve kadın girişimciler için oluşturduğu “Güçlü Kadınlar Programı” na başvuru koşulları nelerdir?

 • Kadın KOBİ’ler

Kendi adına kurulmuş bir şirkete sahip olan, tek başına veya şirketin yüzde ellisinden fazlasına (% 50) sahip olan kadın girişimciler, şirketin geleceği için planlar yapar ve şirketin kazancında söz sahibi olur.

 • Kadın Kooperatifi

Kadın kooperatiflerinde, ortaklarının en az yüzde sekseni (% 80) kadındır. Kuruluş amacı, ortakların ekonomik, kültürel ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, mal ve hizmet üretimi ile onların pazarlamasına katkı sağlamak.

Trendyol Kadın Girişimci Desteği Nasıl Başvuru Yapılır?

Trendyol Kadın Girişimci Desteği

Trendyol Kadın Girişimci Desteği

Yukarıdaki koşulları karşılıyor ve Trendyol üzerinden satış yapmak istiyorsanız interner üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Trendyol kadın girişimci başvuru sayfasını ziyaret edip “Yeni Satıcı Başvuru Formu” na tıklamanız yeterli. Açılan sayfada formu doldurup devam edebilirsiniz.

Trendyol Güçlü Kadınlar Programı ile Sağlanan Avantajlar ve Komisyon Oranları Nelerdir?

 • Komisyon desteği

Trendyol kadın girişimci desteği ile bazı kategorilerde 1 aylık komisyon veriliyor ve 30.000 TL’ye varan satışlara % 80 indirim uygulanabiliyor.

 • Vade avantajı

Trendyol, kadın girişimcilerin şartlarını sağlayan ve kampanyaya dahil olan mağazalara 14 günlük vade ödüyor.

 • Reklam desteği

Trendyol’da reklam bütçesi desteği için kullanılabilecek 500 Türk lirası (kadın kooperatifler için 1000 Türk lirası) ile buluşuyor.

 • Banka desteği

Aşağıdaki finansal araçlardan yararlanma fırsatınız varsa Trendyol’un anlaşmalı bankası aracılığıyla ücretsiz olarak e-ticarete girmeniz gerekebilir.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

 • Ana Sayfa
 • Özel
 • Trendyol Kadın Girişimci Desteği Nedir? | Trendyol ve Kagider İş Birliği Kadın Girişimcilere Destek Verecek

Bir Cevap Yazın

 1. Mert Günaydın dedi ki:

  Trendyol Kadın girişimci desteği ile ilgili bilgilendirici bir yazı olmuş. E-Ticarete atılmak isteyen kadınlar muhakkak bu fırsatı değerlendirmeli.